תחומי עיסוק

 

עו"ד פלילי ייעוץ חינם

 
האם הסתבכתם בעבירה פלילית? האם המשטרה הזמינה אתכם לחקירה? לכך צריך עורך דין פלילי. אין ספק כי בהקדם האפשרי יהיה עליכם לפנות אל עו"ד פלילי שייצג אתכם נאמנה אל מול רשויות אכיפת החוק. משרד עורכי דין בסרגליק שחיבר ושות', הוא בין המשרדים המובילים במרכז, לא לחינם צברנו לעצמנו כה הרבה לקוחות מרוצים שניהלנו בעבורם תיקים וקצרנו הצלחות משפטיות. בנוסף, אנו מציעים עו"ד פלילי ייעוץ חינם.

על המשפט הפלילי
על פי המשפט הפלילי, דרכי התנהגות שונות אינן נחשבות לחוקיות, וכל זאת על מנת לשמור על הסדר החברתי הקיים.  מי שמעז להפר את הכללים והחוקים הקבועים בחוק, מן הסתם יואשם בביצוע עבירה ולאחר מכן יועמד למשפט. הענישה במישור הפלילי, עלולה להיות חמורה, תלוי בסוג העבירה. עורכי דין פליליים עוסקים בעבירות הללו: עבירות צווארון כחול, עבירות צווארון לבן, מקרי אלימות, מרמה, שוד, הטרדות מיניות, וגם בתחום דיני בית הדין הצבאי. בנוסף, מתפקידם של עורכי הדין, להגיש קובלנות והם גם מטפלים בעתירות.

כיצד פועלת מערכת המשפט?
כאשר אדם מואשם בביצוע עבירה פלילית, על החוק הן להרתיעו, להעמידו לדין ולאחר מכן מגיע שלב הענישה. מי שאוכף את סוג העבירות הללו, היא המדינה.

פנייה אל עו"ד פלילי
עו"ד פלילי, עליו לא רק לייצג את מי שהואשם בעבירה פלילית כזו או אחרת, אלא עליו לתווך ולגשר בין הנאשם לבין המדינה. עורכי דין פליליים מייצגים כל מי שנחשד בביצוע עבירה, אנשים שזה לא מכבר הואשמו בביצועה, וגם באסירים המרצים את עונשם בבית הכלא. 

לא מעט מעורכי הדין, מציעים ללקוחות פגישת ייעוץ חינם, ובהחלט מומלץ להגיע אליה. עורכי הדין הפליליים מכירים מלפני ומלפנים את מהות העבירות הפליליות, תוך התייחסות לעובדות הקיימות בשטח, מצבו הנפשי של הלקוח, והקשר הנסיבתי לעבירה. מתפקידם של אנשי מקצוע אלה, הוא לא רק להעניק ייעוץ מקצועי והולם, אלא גם לייצג את הלקוחות לאורך כל ההליך המשפטי.

תחום משפטי מורכב
תחום המשפט הפלילי נחשב לאחד המורכבים ביותר. בשל סיבה זו, אנו ממליצים לכם בהקדם ליצור קשר עם משרדינו, בכדי שכושר ההתמודדות שלכם עם דיני המשפט הפלילי יהיה אופטימאלי, ועל מנת שתיוצגו בבית המשפט אך ורק על ידי עורכי דין מנוסים ומקצועיים, שזה לא מכבר הוכיחו עצמם במשפטים קודמים.