תחומי עיסוק

 

ייצוג לעבירות פליליות

 
זקוקים לייצוג לעבירות פליליות? ייצוג הולם בבית המשפט הוא הכרחי בכל המקרים בהם אדם הואשם בעבירה פלילית. עבירות פליליות כגון החזקה ושימוש בסמים, גניבת רכוש, עבירות מסחריות ועבירות של בעלי תפקידים בכירים, מועברים לדיונים בבתי המשפט. לכן, יש חשיבות רבה לייצוג הנאשם בדיונים הללו. דיונים הנערכים בבית המשפט בנוגע לעבירה פלילית יכולים להביא להרשעה ולעונשי מאסר וקנסות גבוהים מאוד. באמצעות ליווי של עורך דין מהתחום הפלילי ניתן להתמודד עם האשמות ולהציג הגנה ראויה בדיונים בבית המשפט. מטרת עורך הדין היא להביא לזיכוי בתיק פלילי או לפחות להביא להפחתה משמעותית בעונש המירבי לאותה עבירה.
 
איך אני מגיע לזיכוי בתיק פלילי?
 
במקרים רבים תיקים פליליים לא נסגרים באופן מהיר והדיונים בבתי המשפט יכולים להימשך גם כמה שנים. על מנת שהדיונים לא יגררו לתקופה ארוכה והנאשם יוכל לחזור לשיגרת חיים רגילה, חשוב לשכור את שירותיו של משרד עורכי דין המתמחה בדינים הפליליים. משרד עורכי דין, הכולל צוות בעל ניסיון בדיונים בבתי משפט בנושאים פליליים, יכין את הנאשם לדיונים בבית המשפט בצורה הטובה והמקצועית ביותר. 
 
ייצוג עבירות צווארון לבן
 
אם העבירה הפלילית בה אתם מואשמים מיוחסת למקום העבודה שלכם או לתפקיד ציבורי בו אתם משרתים, כדאי לכם לקבל ייצוג עבירות צווארון לבן. עבירה הנכללת בתחומי הצווארון הלבן מתייחסת לפעולה פלילית אשר בוצעה במסגרת העבודה שלכם או דרך תפקיד בעבודה שלכם עם יחסים עסקיים עם ארגונים אחרים. עבירות של צווארון לבן כוללות:
 
- מעילה.
- מרמה.
- טובות הנאה.
- סחר במידע פנימי של הארגון.
- שחיתות שלטונית.
- שוחד.
- קשרים פליליים בין בעלי הון לשלטון.
 
אם אתם עומדים למשפט על אחת מהעבירות הנ"ל, תדעו להגיע לדיונים בבית המשפט מוכנים ודרוכים עם עו"ד מנוסה בתחום צווארון לבן. 
 
משרד עו"ד עבירות צווארון לבן
 
קיבלתם החלטה לפנות למשרד עו"ד עבירות צווארון לבן? קיבלתם החלטה נבונה! משרד עורכי הדין אייל בסרגליק מציע לכם ייצוג הולם בבית המשפט לאורך כל הדיונים בנוגע לתיק הפלילי שלכם. 
 
ייצוג לעבירות פליליות דרך משרד עורכי דין אייל בסרגליק
 
משרד עורכי הדין אייל בסרגליק ישמח לעזור לכם בייצוג לעבירות פליליות ולהוביל אתכם במטרה להגיע לזיכוי בבית המשפט. 
 
Facebook
אייל בסרגליק - משרד עו"ד

חייגו אלינו: 072-2-575-486
או מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם:
ז'בוטינסקי 35 ר"ג בניין התאומים 2 קומה 13
כל הזכויות והתכנים באתר זה שמורות לעורך הדין אייל בסרגליק. העתקה בלתי מורשית של התוכן הינה עבירה על חוק זכויות יוצרים ©