תחומי עיסוק

 

משרד עורך דין מעצרים

 
משרד עורך דין מעצרים הינו משרד אשר מתמחה בליווי של הנחקר, טרם החקירה והמעצר. בדרך כלל, המטרה המרכזית והחשובה ביותר של משרד עורך דין מעצרים היא למנוע מהחשוד לשבש את תהליך החקירה, לשבש ראיות, ולהוות סכנה כלשהי כלפי עצמו. עבור אנשים נורמטיביים, אשר נחקרים או נעצרים לראשונה, עזרה מקצועית מצידו של משרד עורך דין מעצרים הינה קריטית במיוחד. יותר מכך, מחקרים בתחום מראים כי אנשים אשר נמצאים תחת לחץ, מוכנים להודות פעמים רבות אפילו במעשים שלא עשו, על מנת לעצור את הלחץ. משרד עורך דין מעצרים נועד לעזור בדיוק עבור סיטואציות מסוג זה.

עו״ד אייל בסרגליק הינו עו"ד פלילי,עו"ד לעבירות פליליות,  בעל משרד עורך דין הליכי מעצר וניסיון רב שנים, אשר בבעלותו משרד עורכי דין מן השורה הראשונה. צוות המשרד מאמין, שלכל אדם, באשר הוא, מגיע ייצוג הולם. בנוסף, צוות המשרד מלווה את התיקים, החל מהשלבים הראשונים ועד השלבים האחרונים של התיק, בליווי אישי צמוד, בכל שעה ובכל ימות השבוע, על מנת לאפשר זמינות וגמישות ואוזן קשבת ללקוח. כמו כן, צוות עורכי הדין של המשרד מאמינים, שיש להתייחס לכל תיק, כאילו הוא מאבק חיינו, ללא פשרות, עד להשגת הצלחה מירבית.

עו"ד פלילי

המטרה החשובה ביותר של עו"ד פלילי היא למעשה לנסות ולהפחית ככל הניתן את עילות השיבוש בעניין העצור, ופעמים רבות אף לאתר את המקום בו המשטרה הפעילה לחץ מוגזם או פסול, על הנחקר. כמו כן, כאשר מחפשים עורך דין פלילי, חשוב לבחור באיש מקצוע בעל ניסיון רב, אשר מתמחה בתחום זה. 

עו"ד לעבירות פליליות

עו״ד אייל בסרגליק הינו עו"ד לעבירות פליליות, בעל ניסיון רב שנים, אשר בבעלותו משרד עורכי דין מן השורה הראשונה. צוות המשרד מאמין, שלכל אדם, באשר הוא, מגיע ייצוג הולם. בנוסף, צוות המשרד מלווה את התיקים, החל מהשלבים הראשונים ועד השלבים האחרונים של התיק, בליווי אישי צמוד, בכל שעה ובכל ימות השבוע, על מנת לאפשר זמינות וגמישות ואוזן קשבת ללקוח. 

משרד עורך דין הליכי מעצר

משרד עורך דין הליכי מעצר למעשה מורכב מצוות של עורכי דין פלילים אשר מתמחים בתחום זה, ומעניקים שירות מקצועי לכל לקוח באשר הוא. 
 
 
Facebook
אייל בסרגליק - משרד עו"ד

חייגו אלינו: 072-2-575-486
או מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם:
ז'בוטינסקי 35 ר"ג בניין התאומים 2 קומה 13
כל הזכויות והתכנים באתר זה שמורות לעורך הדין אייל בסרגליק. העתקה בלתי מורשית של התוכן הינה עבירה על חוק זכויות יוצרים ©