תחומי עיסוק

 

משרד עורכי דין פלילי

 
עברתם חקירה במשטרה? מואשמים בעבירה פלילית? זה הזמן לפנות למשרד עורכי דין פלילי! עורך דין בתחום הפלילי ילווה אתכם בחקירות במשטרה ובדיונים בבית המשפט במידה ויהיו. עורך דין מקצועי יציג בפניכם את העונשים הקבועים בחוק בנוגע לעבירה אשר אתם מואשמים בה. במידה ויזמנו אתכם לבדיקת פוליגרף, כדאי שתקבלו ליווי והדרכה לקראת הבדיקה מעורך דין מוסמך. באיזור תל אביב תוכלו למצוא את אחד המשרדים המובילים בתחום הפלילי אשר יכול לייצג אתכם באופן הטוב ביותר על מנת שיקלו על העונש הצפוי לכם, או לחילופין יסגרו את התיק שלכם ללא אשמה. 
 
עורך דין פלילי בתל אביב
 
גרים באיזור תל אביב וזקוקים לייצוג של עורך דין? עורך דין פלילי בתל אביב יספק לכם את כל השירותים המשפטיים ההכרחיים על מנת שתקבלו את זכויותיכם בשלבי ההליך המשפטי. חשוב לזכור כי בית המשפט שייך לרשות השופטת והמשטרה שייכת לרשות המבצעת, כך שהחלטת בית המשפט לגביכם תועבר למשטרה והיא תידרש לפעול על מנת להפעיל את העונש המוטל עליכם. ההתנהלות שלכם בעת החקירות במשטרה ובעת הדיונים בבית המשפט הם קריטיים לפסק הדין הסופי.  
 
פנייה לעורך דין פלילי במרכז הארץ
 
החלטתם לא לחכות ולפנות כבר עכשיו לעורך דין? קיבלתם החלטה נבונה! אם אתם גרים באיזור מרכז הארץ, עכשיו זה הרגע לפנות לעורך דין פלילי במרכז ולקבל ליווי אישי בהליך המשפטי. 
 
מח"ש - המחלקה לחקירות שוטרים
 
אם אתם נמצאים בתפקיד משטרתי ואתם מואשמים בעבירה פלילית, כדאי שתכירו היטב את הגוף המדיני שנקרא - מח"ש (המחלקה לחקירות שוטרים). הגוף הוקם בשנת 1992 על מנת שהמשטרה לא תחקור את עצמה במקרים של עבירות פליליות של שוטרים. המחלקה לחקירות שוטרים שייכת לפרקליטות המדינה, ואם אתם מואשמים בעבירה פלילית בתור שוטרים בתפקיד תאלצו להגיע למחלקה זו לצורך חקירה. במקרה זה מומלץ לקבל ליווי מקצועי של משרד עורכי דין פלילי.  
 
משרד עורכי דין פלילי - אייל בסרגליק
 
על מנת שתוכלו לקבל ליווי של עורך דין, אתם מוזמנים לפנות למשרד עורכי דין אייל בסרגליק הממוקם בבניין התאומים ברמת גן. משרד אייל בסרגליק כולל צוות מנוסה ומיומן בתחום הפלילי בכלל ובתחום הפלילי של שוטרים בתפקיד בפרט. 
 
 
Facebook
אייל בסרגליק - משרד עו"ד

חייגו אלינו: 072-2-575-486
או מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם:
ז'בוטינסקי 35 ר"ג בניין התאומים 2 קומה 13
כל הזכויות והתכנים באתר זה שמורות לעורך הדין אייל בסרגליק. העתקה בלתי מורשית של התוכן הינה עבירה על חוק זכויות יוצרים ©