תחומי עיסוק

 

משרד עו"ד לעבירות פליליות

 
עומדים למשפט על עבירה פלילית? עכשיו זה הרגע להתחיל בתהליך ההגנה בתיק שלכם. משרד עו"ד לעבירות פליליות ילווה אתכם לכל אורך שלבי המשפט על מנת שתצאו זכאים או שתוכלו להגיע לפסק דין עם עונש מופחת באופן משמעותי. ליווי מקצועי של עו"ד בתחום הפלילי הוא חשוב בכל שלבי המשפט. אם נקבע דיון ראשון בעניין התיק שלכם, אתם זקוקים להכנה מקצועית עם עו"ד מנוסה לפני הדיון הקרוב. 
 
ייעוץ אישי של משרד עו"ד פלילי
 
לפני הדיון הראשון בעניינכם, תוכלו לקבל ייעוץ אישי של משרד עו"ד פלילי. הייעוץ הראשוני מהווה חלק חשוב בהכנה שלכם לדיון הקרוב ולדיונים הבאים. שימו לב - כל מה שיאמר על-ידכם בחקירות ובדיונים בבית המשפט יכול להוות משקל רב באפשרות לצאת זכאים ברגע פסק הדין. לכן, ליווי אישי של עורך דין מהתחום הפלילי הוא קריטי בכל שלבי המשפט ובעיקר בשלבים הראשונים לפני ההגעה לדיון הראשון בתיק שלכם. 
 
עבירות ני"ע
 
אחת העבירות המורכבות ביותר הן עבירות ני"ע. במקרים רבים, הדיונים בעבירות הללו מתפרסים לאורך כמה שנים וכל צד מנסה להביא את ההוכחות לטענות שלו. כשמדובר בפעילות פלילית בנושא של ניירות ערך, העונשים יכולים להגיע למאסר לכמה שנים. בעבירות פליליות בתחום זה מומלץ לקבל ליווי מקצועי של משרד עורכי דין המתמחה בתחום עבירות פליליות של ניירות ערך. 
 
עבירות תאגידים
 
מואשמים בעבירות תאגידים? אתם מוזמנים כבר עכשיו לפנות למשרד עורכי דין המוביל בישראל בתחום עבירות פליליות בתאגידים. משרד עורכי הדין אייל בסרגליק נחשב לאחד המשרדים החזקים ביותר בתחום הפלילי בכלל ובתחום עבירות צווארון לבן בפרט. משרד עו"ד לעבירות פליליות של אייל בסרגליק ממוקם באחד ממרכזי העסקים הגדולים  בישראל ליד בורסת היהלומים ברמת גן. אם אתם מעוניינים לקבל ייצוג הולם מעורכי דין מנוסים בתחום הפלילי, משרד עורכי הדין אייל בסרגליק הוא הכתובת המתאימה ביותר עבורכם. 
 
משרד עו"ד לעבירות פליליות - משרד עורכי הדין אייל בסרגליק
 
עמידה למשפט במקרה של עבירה פלילית הוא מצב מורכב ולא פשוט. בכדי שתוכלו להתמודד עם האשמה בעבירה פלילית, ליווי אישי של משרד עורכי הדין אייל בסרגליק יתן לכם את כל הכלים הטובים ביותר בהתמודדות בבית המשפט. 
 
 
Facebook
אייל בסרגליק - משרד עו"ד

חייגו אלינו: 072-2-575-486
או מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם:
ז'בוטינסקי 35 ר"ג בניין התאומים 2 קומה 13
כל הזכויות והתכנים באתר זה שמורות לעורך הדין אייל בסרגליק. העתקה בלתי מורשית של התוכן הינה עבירה על חוק זכויות יוצרים ©