תחומי עיסוק

 

עורך דין פלילי בבאר שבע

 
האם אתם נחשדים בביצוע עבירה פלילית? האם הואשמתם בה? הסתבכתם עם החוק? מחפשים עורך דין פלילי בבאר שבע? ובכן, משרד עורכי דין בסרגליק שחיבר ושות', מתמחה בדין הפלילי ועוסק במגוון סוגים של עבירות פליליות. אנו מעסיקים עורכי דין מהשורה הראשונה, אשר זה לא מכבר צברו הצלחות משפטיות לא מועטות, זאת עקב הניסיון והידע הרב אותו צברנו במהלך השנים בתחום הדין הפלילי. 

הפנייה לעורך דין פלילי
לא כל מי שפונה לעורך דין פלילי, אכן ביצע עבירה. אולם עדיין נזקפת לו הזכות לפנות לאיש מקצוע לשם קבלת ייעוץ. והיה ופניתם אל עורך דין עוד לפני שהוזמנתם לחקירה משטרתית, והוא ייצג אתכם מתחילת הדרך, גם בעת שהותכם במעצר, הסיוע שלו יהיה משמעותי ביותר, זאת בהשוואה לאנשים המגיעים לעורך דין בשלבים מאוחרים יותר.

מה נחשב לעבירה פלילית?
סוגים רבים של עבירות, הינן במישור הפלילי. יכולים להיות אלה אנשי צווארון כחול, אנשי צווארון לבן, חיילים אשר נפתח להם תיק פלילי במשטרה, כאלה המואשמים בפשעים חמורים כמו מעשי אלימות, פשעים מיניים, גניבה, מרמה, עבירות סמים, עבירות רכוש ועוד. בשל סיבה זו וריבוי סוגי העבירות, מומלץ ביותר לבחור עורך דין בעל ניסיון עשיר אשר יגלה שליטה מוחלטת בכל סוגי העבירות הפליליות, תוך כדי ידיעה והבנה כיצד מתמודדים עם העבירה הספציפית בה מואשם הלקוח.

לא רק מקצועיות משפטית
במשרדינו עובדים לא רק המשפטנים המקצועיים והמנוסים ביותר, הבקיאים בכל רזי הדין הפלילי ומכירים את התנהלות המדינה ובתי המשפט. אלה הם אנשים שבין היתר יודעים לגלות רגישות רבה כלפי הלקוחות, תוך מתן יחס אדיב, חם ואנושי. הרי מדובר באנשים שנקלעו למצבים לא קלים, לעיתים חרב המאסר מונפת מעל ראשם, וסביר להניח שהם סובלים מלא מעט מצוקות ומתחים.

צרו עמנו קשר עוד היום!
אם אתם נחשדים בביצוע עבירה פלילית, אנו מזמינים אתכם לפגישת ייעוץ. והיה ונחליט בדבר שיתוף פעולה ביננו, אנו נאבק בכל האמצעים הקיימים לרשותנו על מנת להוכיח את חפותם של לקוחותינו, תוך כדי מציאת הפתרונות הטובים ביותר בעבור הלקוח ולמען עתידו. 
 
Facebook
בסרגליק & שחיבר - משרד עו"ד

חייגו אלינו: 072-2-575-486
או מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם:
ז'בוטינסקי 35 ר"ג בניין התאומים 2 קומה 7
כל הזכויות והתכנים באתר זה שמורות לעורכי הדין אייל בסרגליק וכרמית שחיבר,העתקה בלתי מורשית של התוכן הינה עבירה על חוק זכויות יוצרים ©