תחומי עיסוק

 

עורך דין פלילי בירושלים

 
מחפשים עורך דין פלילי בירושלים? עברתם על החוק? אתם עומדים בפני הגשת כתב אישום כנגדכם? פנו עוד היום אל משרד עורכי דין בסרגליק ושות', ותוכלו להיות סמוכים ובטוחים שפניתם אל אחד המשרדים המובילים במדינה, שקצר לא מעט הצלחות בתחום הדין הפלילי. אצלנו עובדים משפטנים מהשורה הראשונה אשר כל מטרתם היא לייצג את הלקוחות על הצד הטוב והמקצועי ביותר, ולהצליח במשפט.

כיצד לבחור עורך דין פלילי?
ישנם בארץ לא מעט עורכי דין העוסקים בדין הפלילי, אולם רק מעט מהם צברו לעצמם שם, והם אלה הנחשבים גם למובילים בתחום זה. הבחירה בעורך דין פלילי הינה חשובה מאין כמותה, רק איש מקצוע  עתיר ניסיון, הבקיא היטב בדיני הדין הפלילי, יוכל לבנות את האסטרטגיה המתאימה, וליצור את קו ההגנה הנדרש על פי טיב כתב האישום. בנוסף, כאשר מדובר בעורך דין מקצועי, ביכולתו מתוך היכרותו המעמיקה את המערכת, להביא לידי כך שהלקוח יזוכה באופן מלא, או לחילופין, יסגור עסקת טיעון עם בית המשפט. במקרים מסוימים, כאשר כבר הוטל עליו עונש, ניתן יהיה לקצרו.

התמחותו של עורך הדין וסוג העבירה אותה ביצעתם
בבואכם לבחור עורך דין פלילי, חשוב מאוד לבדוק מהי התמחותו, והאם התחום בו הוא עוסק ומתמצא, מתאים לסוג העבירה אותה ביצעתם. זאת ועוד, על עורך הדין ששכרתם את שירותיו, להיות מעורה בעניינכם עוד מתחילת ההליכים המשפטיים, על מנת שהסיוע אותו תקבלו יהיה המקיף והיסודי ביותר, מה שגם עלול למנוע מלכתחילה את העמדתכם לדין. כל עורך דין פלילי באשר הוא, מחויב לדיסקרטיות מוחלטת וחייב לשמור על חסיונו של הלקוח. בנוסף, עליו להכיר את גרסתו במדויק, כמו גם את גרסתה של התביעה, ולהיות מודע לכל הראיות הקיימות כנגד מרשו. בקצרה, עליו להיות מעורה בפרטים הקטנים ביותר, גם באלה הנראים כזניחים.

פנו אלינו לפגישת ייעוץ עוד היום!
אם הואשמתם בעבירה פלילית, אתם מוזמנים לפנות אלינו לפגישת ייעוץ. שמם של עורכי הדין שלנו יצא למרחוק בכל הקשור לייצוג נאשמים בעבירות פליליות. אנו מכירים היטב את פסקי הדין השונים והתקדימים, ואנו מבטיחים לכם ניהול מקצועי ומסור של תיק ההגנה שלכם, כל זאת בכדי שביחד, הן אתם והן אנחנו נצליח בהליך המשפטי.
 
Facebook
אייל בסרגליק - משרד עו"ד

חייגו אלינו: 072-2-575-486
או מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם:
ז'בוטינסקי 35 ר"ג בניין התאומים 2 קומה 13
כל הזכויות והתכנים באתר זה שמורות לעורך הדין אייל בסרגליק. העתקה בלתי מורשית של התוכן הינה עבירה על חוק זכויות יוצרים ©