תחומי עיסוק

 

עורך דין פלילי מפורסם

 
מחפשים עורך דין פלילי מפורסם? כזה אשר שמו הולך לפניו וייצג זה לא מכבר לא מעט לקוחות מוכרים וידועים? הגעתם למקום הנכון! משרד עורכי דין בסרגליק שחיבר ושות', הוא בין המשרדים הידועים והמובילים באזור המרכז. עו"ד בסרגליק צבר במהלך השנים ניסיון רב בייצוג נאשמי עבירות פליליות, ובנוסף, הוא יו"ר הוועדה לעניינים פליליים של מחוז תל אביב ויו"ר הפורום הפלילי ארצי.

הקשר שלנו ללקוחות
אם הואשמתם בעבירה פלילית כזו או אחרת, פנו אלינו בהקדם לשם קבלת ייעוץ. אנו מאמינים בלב שלם, שלכל אדם ואזרח מגיע הייצוג המשפטי הטוב ביותר, ללא קשר לעבירה אותה ביצע. אנו דואגים להעניק ללקוחותינו את הטיפול המשפטי המסור ביותר, מלווים אותם מתחילת הדרך ועד סופה, כאשר אנו מגלים רגישות ללקוחותינו הרבים, מטים אוזן קשבת, ובעיקר, זמינים כל העת. מבחינתנו כל תיק משפטי הוא אתגר אותו יש לנצח. 

אודות המשפט הפלילי בארץ
על כל אזרח במדינה מוטלת החובה להתנהג ולהתנהל על פי קודים של התנהגות נורמטיבית, כזו אשר איננה מפרה את החוקים או הכללים. באמצעות המשפט הפלילי, ניתן להגדיר מה חוקי ומה איננו נחשב לכזה, ועל פי כך על האזרחים לנהוג. כאשר אדם כלשהו מבצע עבירה פלילית, שלאחריה הוא גם נתפס, יהיה עליו לעבור משפט פלילי, כאשר בסוף ההליך יחליט בית המשפט בין אם להרשיעו או בין אם לזכותו. הגורמים הרלוונטיים לעבירות פליליות הם המשטרה, מערכת התביעה אשר מייצגת את המדינה, וכמובן בית המשפט. מתפקידה של התביעה, להוכיח לבית המשפט שאכן כל הכתוב בכתב האישום אמת הוא. והיה וצלחה במשימתה, בית המשפט ירשיע את הנאשם, והיה ונכשלה, הוא יזוכה.

מדוע לפנות למשרדינו?
למעט העובדה כי מדובר באחד ממשרדי עורכי הדין המובילים בארץ, המעסיק עורכי דין מהשורה הראשונה, המשפטנים שלנו מגלים שליטה אבסולוטית בכל הקשור לסדרי הדין ולחוק העונשין. הם בקיאים ברזי הדין הפלילי מלפני ולפנים, ומכירים את כל הנפשות הפועלות והגורמים הרלוונטיים לטיפול בתיק. והיה והואשמתם בעבירה פלילית, לליווי המשפטי משקל רב, ויש לו השפעה רבה על גורלכם.
 
Facebook
בסרגליק & שחיבר - משרד עו"ד

חייגו אלינו: 072-2-575-486
או מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם:
ז'בוטינסקי 35 ר"ג בניין התאומים 2 קומה 7
כל הזכויות והתכנים באתר זה שמורות לעורכי הדין אייל בסרגליק וכרמית שחיבר,העתקה בלתי מורשית של התוכן הינה עבירה על חוק זכויות יוצרים ©