תחומי עיסוק

 

עורך דין פלילי

 
נמצאים בהליך משפטי על עבירה פלילית? וודאי תשמחו לדעת שאתם לא לבד! באמצעות פנייה לעורך דין פלילי, תוכלו להתמודד עם הטענות נגדכם בבית המשפט. חשוב להכיר את תיק התביעה נגדכם לעומקו ולהבין אילו עונשים צפויים לכם על-פי ההחלטה הסופית בבית המשפט. ייעוץ משפטי של עורך דין מנוסה יכול להבהיר לכם בצורה מקצועית את המצב בו אתם נמצאים. 
 
ייצוג בע​בירות מחש
 
מאשימים אתכם בעבירה פלילית במסגרת תפקידכם במשטרת ישראל? בעבירות המועברות לטיפול אצל מחש, כדאי לקבל ייצוג הולם ומקצועי של עורך דין בתחום הפלילי. שוטר אשר מואשם בעבירה פלילית נדרש להתמודד עם פגיעה כלכלית מכיוון שאינו יכול לבצע את תפקידו כשוטר. ליווי מקצועי של עורך דין מנוסה יסייע לשוטרים, אשר מואשמים 
בעבירות פליליות, ויביא אותם להתמודד בצורה הטובה ביותר בדיונים בבית המשפט. 
 
ליטיגציה בבית המשפט
 
אם אתם נדרשים לייצוג של עורך דין בבית המשפט, אתם יכולים לפנות לעורך דין אשר עוסק בליטיגציה ויכול להעלות את הטיעונים שלכם בדיונים בבית המשפט. הטיעונים בכל דיון הם חשובים על מנת שתוכלו להתמודד עם האשמה העומדת נגדכם.
 
פנייה לעורך דין במקרים של עובדי שבס
 
עובדי שבס בישראל יכולים גם כן להיות מיוצגים על-ידי עורך דין במקרה והם מואשמים בביצוע עבירה פלילית כחלק מהעבודה שלהם. במקרים הללו ובמקרים של שוטרים אשר מואשמים בעבירות פליליות, ניתן לפנות למשרד עורכי דין אייל בסרגליק. צוות המשרד מלווה לקוחות מכל הארץ אשר עובדים בשב"ס או במשטרה ונמצאים תחת האשמה בעבירות פליליות. 
 
למה כדאי לי לפנות לעורך דין פלילי?
 
עורך דין המתמחה בדינים הפליליים יידע לתת לכם ייעוץ והכוונה מקצועיים על מנת שתוכלו להתמודד עם הטיעונים נגדכם בחקירות מח"ש או בדיונים בבית המשפט.  
 
עורך דין פלילי ממשרד עורכי דין אייל בסרגליק
 
צוות משרד עורכי דין אייל בסרגליק ישמח לסייע לכם בכל הליך משפטי בו אתם נמצאים. מאמינים שאתם זכאים באופן מוחלט? לא מעוניינים למצוא את עצמכם בכלא? התקשרו כבר עכשיו למשרד אייל בסרגליק וקבעו פגישה עם עורך דין מהתחום הפלילי של המשרד. עורך דין של המשרד ישמח לעזור לכם בכל שלב של ההליך המשפטי העומד נגדכם. 
 
 
Facebook
אייל בסרגליק - משרד עו"ד

חייגו אלינו: 072-2-575-486
או מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם:
ז'בוטינסקי 35 ר"ג בניין התאומים 2 קומה 13
כל הזכויות והתכנים באתר זה שמורות לעורך הדין אייל בסרגליק. העתקה בלתי מורשית של התוכן הינה עבירה על חוק זכויות יוצרים ©