תחומי עיסוק

 

עורכי דין פליליים במרכז

 
אם אתם מחפשים עורכי דין פליליים במרכז, או עורך דין פלילי במרכז, הגעתם למקום הנכון! בסרגליק, משרד עו"ד ושות', הוא בין המשרדים המובילים בתחומו במרכז. אנו מעסיקים את מיטב עורכי הדין, מקצועיים ועתירי ניסיון בתחום הפלילי, אשר יעניקו לכם את הייעוץ הנדרש וילוו אתכם לאורך כל ההליך המשפטי.

באילו נושאים אנו עוסקים?
בסרגליק, משרד עו"ד ושות', עוסקים בכל התחומים האלה: ניהול תיקים אזרחיים גדולים, ייצוג לקוחות בבתי דין צבאיים, בג"צים ועתירות מנהלתיות, אנו מייצגים את לקוחותינו בפני וועדות משמעת של שירות בתי הסוהר, עוסקים בניהול תיקים וליווי משפטי הקשורים לעסקאות נדל"ן ופרויקטים, ייצוג בפני ועדות אתיקה של לשכת עורכי הדין ועוד.

עו"ד לעניינים פליליים
אם הואשמתם בעבירה פלילית כלשהי, אתם מוזמנים לפנות אלינו בהקדם, על מנת לקבל את הייעוץ והייצוג המשפטי הטוב והמקצועי ביותר. אנו בהחלט יכולים לזקוף לזכותנו אחוזי הצלחה גבוהים בניהול משפטי הלקוחות. על פי המשפט הפלילי, החוק קובע איזו התנהגות הינה לגיטימית ומותרת, איזו התנהגות נחשבת לפסולה, ובאילו מקרים ישנו צורך בענישה והעמדה לדין פלילי. 

עורכי הדין המקצועיים ועתירי הניסיון העובדים במשרדינו, מכירים ובקיאים היטב בכל רזי הדין הפלילי, בחוק העונשין והסדרי הדין, כמו גם, הם בעלי היכרות עם כל הגורמים הרלוונטיים, במקרה זה המשטרה והפרקליטות, האחראים על אכיפת החוק.

פונים רק לטובים ביותר!
אנשים אשר נתקלים בזרועות החוק בפעם הראשונה, על אחת כמה וכמה כאשר עולה חשד כי ביצעו מעשה פלילי, מוצאים את עצמם בהלם לא קטן. הם יאמרו או יעשו את המעשים הלא נכונים, וזאת עוד בראשית החקירה המשטרתית, או במהלך המשפט, וכך הם עלולים לחבל בהמשך עתידם. לכן כה חשוב להיעזר בשירותיו של עו"ד פלילי מן השורה הראשונה. עו"ד שכזה מטעמנו, יעניק ללקוח ליווי רציף ונמשך, הוא יהיה זמין למענו, וייצג אותו על הצד הטוב ביותר בבית המשפט.

צרו עמנו קשר עוד היום!
אם הואשמתם בעבירה פלילית, פנו בהקדם אלינו, לשם קבלת ייעוץ משפטי וניהול התביעה. עו"ד אייל בסרגליק, הוא בין עורכי הדין הפליליים המובילים בארץ, לזכותו נזקפות הצלחות משפטיות רבות, במהלך השנים צבר לעצמו לא מעט לקוחות מוכרים ובכירים.
 
Facebook
אייל בסרגליק - משרד עו"ד

חייגו אלינו: 072-2-575-486
או מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם:
ז'בוטינסקי 35 ר"ג בניין התאומים 2 קומה 13
כל הזכויות והתכנים באתר זה שמורות לעורך הדין אייל בסרגליק. העתקה בלתי מורשית של התוכן הינה עבירה על חוק זכויות יוצרים ©