תחומי עיסוק

 

עורכי דין פליליים

 
בארצנו הקטנטונת לא חסרים עורכי דין ומכל התחומים, ביניהם מתחום הפלילים. אולם אם אתם מחפשים עורכי דין פליליים, כדאי שתפנו בהקדם למשרד עורכי דין בסרגליק ושות', אחד המשרדים המובילים בתחומו בארץ, אשר במהלך השנים צבר הצלחות משפטיות רבות, וזאת בזכות עורכי דין מקצועיים ועתירי ניסיון בתחום הפלילים. עו"ד בסרגליק, הוא יו"ר הוועדה לעניינים פליליים של מחוז תל אביב, בנוסף הוא יו"ר הפורום הפלילי ארצי, ובנוסף הוא עורך דין פלילי.

במה אנו מאמינים?
אנו נוטים להאמין, שכל אדם, ולא משנה באיזו עבירה הואשם או באיזו דרך הסתבך אם החוק, מגיע לו את הייצוג המשפטי הטוב וההולם ביותר. בראש ובראשונה אתם מוזמנים להגיע אלינו לפגישת ייעוץ, ולאחר שהחלטנו לפעול ביחד, אנו נלווה אתכם מן התחילה ועד הסוף, מתוך מקצועיות, מהימנות ושקיפות מלאה מול הלקוח. הליווי שלנו הינו צמוד, אנו זמינים כל העת, כל זאת על מנת שנוכל להקדיש תשומת לב ולהטות אוזן קשבת לכל בעיה או מצוקה. כל תיק בנפרד, הוא אתגר אמתי, ואנו נאבקים למען הלקוחות ללא כל פשרות או עד שנגיע להצלחה המשפטית המיוחלת.

התחומים בהם עוסק המשרד שלנו
משרד עורכי דין בסרגליק ושות', עוסק בתחומי משפט רבים. אנו עוסקים בתחום הנדל"ן והמקרקעין, ליטיגציה אזרחית, עתירות לבג"ץ, שחרור ממעצרים, אנו מייצגים חיילים בפני בית הדין הצבאי, עוסקים בעתירות מנהלתיות ובג"צים, מייצגים לקוחות בפני וועדות המשמעת של שירות בתי הסוהר, מייצגים בפני ועדות האתיקה של לשכת עורכי הדין ועוד. 

ייצוג לקוחות שהואשמו בעבירות פליליות
אנו מייצגים כל לקוח ולקוח אשר הואשם בעבירה פלילית (אנשים אשר הואשמו בעבירות שונות כמו עבירות רכוש, סמים, אלימות, הונאה, עבירות צווארון לבן, עבירות צווארון כחול ועוד), ובנוסף אנו מייצגים חיילים אשר נפתח להם תיק פלילי במשטרה. זאת ועוד, בזכות עורכי הדין שלנו, שצברו ניסיון רב בדין הפלילי, ביכולתנו גם למחוק רישומים פליליים. אנו עובדים בשיתוף פעולה מלא עם כל אותם גורמים רלוונטיים אשר באפשרותם לסייע ללקוחות שלנו למצות את הזכויות שלהם.

צרו עמנו קשר עוד היום לשם קבלת ייעוץ מקצועי וליווי לאורך כל הדרך, או עד להצלחה בבית המשפט!
 
Facebook
אייל בסרגליק - משרד עו"ד

חייגו אלינו: 072-2-575-486
או מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם:
ז'בוטינסקי 35 ר"ג בניין התאומים 2 קומה 13
כל הזכויות והתכנים באתר זה שמורות לעורך הדין אייל בסרגליק. העתקה בלתי מורשית של התוכן הינה עבירה על חוק זכויות יוצרים ©