תחומי עיסוק

 

עו"ד פלילי צווארון לבן

 
עבירות צווארון לבן למעשה משתייכות אל המעמד הגבוה, כאשר העבירה עצמה מתבצעת במהלך עיסוקו המקצועי של העבריין. לרוב, מדובר על עבירות מסוג טכנולוגי או כלכלי, אשר מתבצעות על ידי אנשים במעמד סוציו אקונומי גבוה, בעלי מקצועות חופשיים, תפקיד בכיר בפוליטיקה או במשק, נושאי משרות ציבוריות וכדומה. עו"ד פלילי צווארון לבן נועד למעשה לטפל בדיוק במקרים מסוג זה, כאשר זוהי ההתמחות הבלעדית שלו. יותר מכך, עו"ד פלילי צווארון לבן הינו למעשה עורך דין פלילי, בעל התמחות ספציפית, ולכן ישנה עדיפות גבוהה לפנות אל עו"ד פלילי צווארון לבן במקרים מסוג זה, ולא לכל עורך דין באשר הוא.

עו״ד אייל בסרגליק הינו עו"ד פלילי צווארון לבן, עורך דין לעבירות פליליות, בעל משרד אשר מחזיק עורכי דין עבירות צווארון לבן שמתמחים בתחום עריכת דין פלילי צווארון לבן. צוות המשרד מאמין, שלכל אדם, באשר הוא, מגיע ייצוג הולם. בנוסף, צוות המשרד מלווה את התיקים, החל מהשלבים הראשונים ועד השלבים האחרונים של התיק, בליווי אישי צמוד, בכל שעה ובכל ימות השבוע, על מנת לאפשר זמינות וגמישות ואוזן קשבת ללקוח. כמו כן, צוות עורכי הדין של המשרד מאמינים, שיש להתייחס לכל תיק, כאילו הוא מאבק חיינו, ללא פשרות, עד להשגת הצלחה מירבית.

עורך דין לעבירות פליליות

עורך דין לעבירות פליליות הינו עורך דין אשר עבר התמחות בתחום הפלילי ומחזיק בניסיון רב בתחום. עו״ד אייל בסרגליק הינו עורך דין מקצועי, בעל ניסיון רב שנים, אשר בבעלותו משרד עורכי דין מן השורה הראשונה.

עריכת דין פלילי צווארון לבן

עריכת דין פלילי צווארון לבן הינו תחום מורכב ורגיש במיוחד אשר דורש מצדו של בעל המקצוע התמחות בתחום, ניסיון, וידע מקצועי רב. ברוב המקרים של עבירות מסוג זה, הדיון עוסק בסוגיה של יסודי הנפש של החשוד, כאשר הוא מתאפיין בדרך כלל בחוכמה מרמה גבוהות במיוחד, מה שהופך את כל ההליך למורכב וקשה יותר, בהתאם לכך גם בתי המשפט מתייחסים אל עבירות מסוג זה בחומרה רבה יותר. 

עורכי דין עבירות צווארון לבן

עורכי דין עבירות צווארון לבן  הינם עורכי דין פלילים אשר מתמחים בתחום זה, ומעניקים שירות לנאשמים אשר ביצעו עבירות צווארון לבן. 
 
 
Facebook
אייל בסרגליק - משרד עו"ד

חייגו אלינו: 072-2-575-486
או מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם:
ז'בוטינסקי 35 ר"ג בניין התאומים 2 קומה 13
כל הזכויות והתכנים באתר זה שמורות לעורך הדין אייל בסרגליק. העתקה בלתי מורשית של התוכן הינה עבירה על חוק זכויות יוצרים ©