תחומי עיסוק

 

עו"ד פלילי

 
מיהו עו"ד פלילי?
עו"ד פלילי הוא עורך דין אשר עוסק בתחום המשפט הפלילי. המשפט הפלילי הוא כל התחום העוסק בחוק העונשין, כלומר עבירות על חוקי המדינה, אשר קובעים כללי התנהגות אשר חיוניים לבניית חברה מתוקנת.
כאשר אדם נאשם בפלילים, הוא עומד בפני עונשים חמורים אשר קבועים בחוק בהתאם לחומרת העבירה, כאשר ברוב המקרים מדובר בעונשי מאסר לסוגיהם.
 
תפקידו של עו"ד פלילי
תפקידו של עו"ד פלילי הוא להגן על הלקוח שלו מבלי לשפוט אותו.
במשפט פלילים המדינה היא התובעת את הנאשם, כך שעו"ד פלילי מטפל תמיד בנאשמים בעבירות בדרגת חומרה משתנות.
פעמים רבות, עו"ד פלילי צריך לייצג אדם אשר מואשם ברצח, בשוד, באונס וכיוצא בזה. אין זה משנה האם הנאשם אכן אשם או שהוא זכאי, עורך הדין הפלילי של הנאשם מחויב לייצג אותו ולעמוד לצידו בנאמנות, במטרה להוציא אותו זכאי במשפט.
 
מקצועיות של עו"ד פלילי
כדי להצליח במלאכה שכזו, עורך דין פלילי חייב להיות מקצועי מאד ובעל ניסיון רב בפלילים. רק עורך דין מנוסה יוכל לייצג בנאמנות אדם המואשם בעבירות חמורות.
גם כאשר מדובר בעבירות קלות, הניסיון והמקצועיות של עורך הדין הם הכלים הכמעט יחידים שעומדים בפני הנאשם כדי שיוכל להוכיח את חפותו ולצאת זכאי במשפט.
לכן, כאשר מחפשים עו"ד פלילי, יש לבחור בעורך דין בעל ניסיון רב, אדם מקצועי אשר יעשה הכל למען הלקוח.
 
משרד עו"ד אייל בסרגליק
משרד עו"ד אייל בסרגליק מתמחה בכל תחום הפלילים, הן בעבירות צווארון לבן והן בעבירות צווארון כחול. עו"ד אייל בסרגליק מעניק ייצוג משפטי הוגן לכל לקוח אשר פונה אליו, תוך שמירה על מקצועיות גבוהה וניצול הידע והניסיון שלו להשגת זיכוי במשפט.

משרד עו"ד אייל בסרגליק מעניק ללקוחותיו ליווי צמוד בכל שלבי המשפט ובכל שעות היום, על מנת להעניק ללקוחות לא רק ייצוג הולם אלא גם אוזן קשבת ותמיכה בכל המהלך אשר לעיתים קרובות מורכב וקשה נפשית.
משרד עו"ד בסרגליק מעניק ייצוג שווה לכל אדם באשר הוא, ונלחם עבור כל לקוח בכל הכלים העומדים לרשותו.
 
 
Facebook
אייל בסרגליק - משרד עו"ד

חייגו אלינו: 072-2-575-486
או מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם:
ז'בוטינסקי 35 ר"ג בניין התאומים 2 קומה 13
כל הזכויות והתכנים באתר זה שמורות לעורך הדין אייל בסרגליק. העתקה בלתי מורשית של התוכן הינה עבירה על חוק זכויות יוצרים ©