תחומי עיסוק

 

עריכת דין לעבירות פליליות

 
עריכת דין לעבירות פליליות הינו תחום מורכב במיוחד, אשר דורש התמחות ספציפית. התחום הפלילי עוסק למעשה בייצוג של נאשמים וחשודים במגוון רחב של עבירות פליליות. כמו כן, עריכת דין לעבירות פליליות מתמחה בתחומי המשפט השונים, על מנת לייצג את הנאשם באופן המקצועי והנכון ביותר. לכן, ישנה חשיבות אדירה לניסיון בתחום עריכת דין לעבירות פליליות, ידע, והצלחות.

עו״ד אייל בסרגליק הינו עורך דין מקצועי אשר מתמחה בתחום עריכת דין לעבירות פליליות, בעל משרד עו"ד הליכי מעצר, משרד עו"ד הליכי מאסר וניסיון רב שנים, אשר בבעלותו משרד עורכי דין מן השורה הראשונה. צוות המשרד מאמין, שלכל אדם, באשר הוא, מגיע ייצוג הולם. בנוסף, צוות המשרד אשר מורכב מן עורכי דין פליליים, מלווה את התיקים, החל מהשלבים הראשונים ועד השלבים האחרונים של התיק, בליווי אישי צמוד, בכל שעה ובכל ימות השבוע, על מנת לאפשר זמינות וגמישות ואוזן קשבת ללקוח. כמו כן, צוות עורכי הדין של המשרד מאמינים, שיש להתייחס לכל תיק, כאילו הוא מאבק חיינו, ללא פשרות, עד להשגת הצלחה מירבית.

עורכי דין פליליים

עורכי דין פליליים הינם למעשה עורכי דין, בעלי התמחות ספציפית בתחום הפלילי. מדובר בתהליך מורכב, בעל השלכות גורליות, אשר נוגעות בדרך כזו או אחרת בזכויות הבסיסיות ביותר של הנאשם, אשר פעמים רבות יכולות להיפגע ואף להילקח ממנו. כמו כן, חשוב לזכור כי ברוב המקרים מדובר באדם נורמטיבי, ללא רקע פלילי, לכן ישנה חשיבות רבה לפנייה לעורך דין פלילי, מנוסה, ובעל התמחות, אשר יכול לייצג את הנאשם באופן המקצועי והטוב ביותר. 

משרד עו"ד הליכי מאסר

משרד עו"ד הליכי מאסר מורכב מצוות עורכי דין מקצועי, מנוסה, אשר עבר התמחות בתחום הפלילי, ומטרתו העיקרית הינה לייצג את הלקוח באופן האישי והמקצועי ביותר. 

משרד עו"ד הליכי מעצר

עו״ד אייל בסרגליק הינו עורך דין מקצועי, בעל משרד עו"ד הליכי מעצר וניסיון רב שנים, אשר בבעלותו משרד עורכי דין מן השורה הראשונה. צוות המשרד מאמין, שלכל אדם, באשר הוא, מגיע ייצוג הולם. בנוסף, צוות המשרד מלווה את התיקים, החל מהשלבים הראשונים ועד השלבים האחרונים של התיק, בליווי אישי צמוד, בכל שעה ובכל ימות השבוע, על מנת לאפשר זמינות וגמישות ואוזן קשבת ללקוח.
 
 
Facebook
אייל בסרגליק - משרד עו"ד

חייגו אלינו: 072-2-575-486
או מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם:
ז'בוטינסקי 35 ר"ג בניין התאומים 2 קומה 13
כל הזכויות והתכנים באתר זה שמורות לעורך הדין אייל בסרגליק. העתקה בלתי מורשית של התוכן הינה עבירה על חוק זכויות יוצרים ©